Svetainių kūrimas, web dizainas, TVS, Turinio valdymo sistema

Svetainių kūrimas, web dizainas, TVS, Turinio valdymo sistema

Interneto svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas

Tai puiki proga įmonėms perkelti savo verslą į internetinę erdvę arba norint plėsti veiklą.
Statistika rodo, kad Lietuvoje internetu naudojasi apie 90% visų Lietuvos piliečių, nuo paauglio iki pagyvenusio žmogaus.

Pirmiausia kiekvienai svetainei reikia suteikti šiuolaikišką firmos stilių kuris atitiktų „web dizainą“. Suteikus Jums norimą web dizainą „Webmod“ gali jūsų įmonės internetinei svetainei suteikti įvairių funkcijų ir galimybių.

Svetainių kūrimas

Kuriant internetinę svetainę reikia atsižvelgti į daugelį aspektų: panaudojimo tikslus, klientų turimos informacijos kiekį, informacijos pateikimo būdą, navigacijos patogumą ir kita. Mūsų programuotojai, dizaineriai ir vadybininkai visada patars ir padės rasti geriausią bei optimaliausią sprendimą Jūsų kuriamai internetinei svetainei. 

Jei norite „perkelti“ savo verslą į Internetą ir pateikti savo paslaugas esamiems klientams, mes jums taip pat galime pasiūlyti „reklama internete“ paslaugą kurios pagalba jūs galėsite pritraukti vis daugiau naujų klientų. 

Svetainės gali skirtis, bet dauguma jos panašios savo koncepcija. Mes jums galime taip pat pasiūlyti paslaugą „trimatė grafika“. Tai puiki galimybė išsiskirti iš visų Interneto svetainių savo išskirtinumu. 

Interneto svetainių kūrimas

Tai puiki galimybė praplėsti savo verslą bei susirasti naujų klientų, bei padėti lengviau Jus surasti jau esamiems klientams. Mūsų specialistai pagal Jūsų poreikius suprogramuos Jums labiausiai patinkančią svetainę. Tinklapių kūrimas vyksta detaliai įsiklausant į kliento poreikius ir reikalavimus, deriname smulkiausias puslapio kūrimo detales išaiškiame pasirinktų srendimų pliusus ir minusus. 

asda sd

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: