Svetainių kūrimas, web dizainas, TVS, Turinio valdymo sistema

Svetainių kūrimas, web dizainas, TVS, Turinio valdymo sistema

Reklama internete

Reklama internete

Statistiškai apie 80% visų internetinių puslapių yra lankomi per paieškos sistemas. Daugiausiai naudos atnešanti yra reklama internete. UAB „Webmod“ ir siūlo jums šią paslaugą, kad susikūrus internetinį puslapį ten lankytūsi būsimi ir esami klientai.

Galime jums pasiūlyti kelis variantus:


1. Reklama internete – tai vienas iš patogiausių būdų kad pagal jūsų norimus žodžius pakelti svetainės populiarumą paieškos sistemose. Statistiškai numatyta, kad daugiau nei 70% visų lankytojų, kurie naudojasi paieškos sistemomis apsilanko pirmuose 7 svetainėse pagal gautus rezultatus. Mes galime Jums padėti „iškelti“ jūsų svetainę į aukštesnes pozicijas, taip pritraukdami jums naujų klientų, be to, jau esami klientai galės jus susirasti lengviau. Mūsų pagrindinis tikslas - padidinti klientų lankomumą panaudojant Google reklamos kampaniją.

2. Reklama internete pasitelkiant „AdWords“ – skirta tuo atvėju jei norite būti pastebėti labiau. Jūsų reklaminis tekstas bus paryškintas, per „AdWords“ kompaniją. Tai idealus sprendimas įmonėms kurios siekia aplenkti konkurentus pritraukdami vis daugiau naujų klientų. Statistiškai įrodyta, kad net virš 45% visų įmonių kurios naudojasi „AdWords“ sulaukia vis daugiau naujų užsakymų. Taip pat tai puiki galimybė jums patiems turėti norimą reklaminį skydelį.

„Reklama Internete“ kompanijoje daugiausia dėmesio yra skiriama „Google“ paieškos sistemai. „Google“ yra lyderis, todėl mes visuomet stengiamės, kad jūs būtumėte pirmi „Google“ paieškos sistemose.

„Webmod“ įmonė jums siūlo tik skaidrią kompanijos „Reklama internete“ paslaugą, tuo metu, kai kitos įmonės prižada klientams tai ko negali įgyvendinti ir pasitelkdamos nelegalų problemų sprendimą iškelia puslapius tik kuriam laikui ( pasitelkdamos nelegalius metodus kaip „Cloacking“, „Backdoors“). Jos prirašo į užsakymą raktinių žodžių ir paslepia puslapyje, bet paieškos sistema indeksuodama jūsų puslapį tai randa, po kurio laiko Google analitikai pamatę tokias svetaines jas ištrina iš paieškos sistemų. Toks sukčiavimas yra laikinas ir po kurio laiko jūsų svetainė išvis nebebus randama paieškos sistemose. „Webmod“ siūlo Jums tik skaidrią ir efektyvią reklamą internete.

asda sd

Turite klausimų parašykite mums
Parašykite mums
Vardas*:
Telefonas:
El. paštas*:
Tekstas*: